Доступність посилання

ТОП новини
19 січня 2020, Київ 13:32

«Кримські диверсанти» переведені з Сімферополя до Москви – правозахисниця


Євген Панов після допиту співробітниками ФСБ Росії, серпень 2016 року

Член громадської спостережної комісії Москви, правозахисниця Зоя Свєтова повідомила, що фігуранти так званої «справи кримських диверсантів» Євген Панов і Андрій Захтей переведені з окупованого Сімферополя до московського СІЗО «Лефортово».

«І от знову ми когось «виявили в Лефортово». Чесне слово, ми не спеціально. Досить того, що від нас цих арештантів приховували цілий тиждень, заявляли, що таких людей у СІЗО «Лефортово» немає. Це на замітку майбутнім членам громадської спостережної комісії. Ходити потрібно по всіх камерах!» – написала Свєтова у Facebook.

Панов і Захтей розповіли правозахисниці, що були перевезені з Сімферопольського СІЗО до Москви в ніч на 7 жовтня. За словами Свєтової, на руках Панова і Захтея видно «криваві рани від наручників» і синці, які «залишилися ще з затримання в серпні 2016 року».

Причини переведення Панова і Захтея до Москви невідомі. За їхніми власними словами, слідчих дій у Москві з ними не проводили.

10 серпня ФСБ Росії повідомила, що в ніч на 7 серпня в анексованому Криму затримали групу «українських диверсантів», які нібито готували теракти на півострові. Влада України заперечує ці звинувачення і назвала їх «провокацією» російських спецслужб.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG