Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 10:02

США дадуть сигнал Кремлю у відповідь на кібератаки – Байден


Джозеф Байден

Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Сполучені Штати «дадуть сигнал» хакерам Росії, яких він звинуватив у спробі вплинути на вибори президента США. Про це Байден заявив 14 жовтня в інтерв'ю NBC News.

«Ми посилаємо повідомлення і президент Росії Володимир Путін його отримає», – сказав Байден. – У нас є потенціал, щоб зробити це, і сигнал буде відправлено. Він (Путін – ред.) знатиме про це, і це станеться в час, який ми оберемо, і за обставин, які дозволять отримати найбільший ефект».

Байден додав, що дії США щодо Кремля, будуть «пропорційними» впливові від витоку даних через злами, здійснені Росією стосовно США за останні місяці. Він також заявив, що відповідь США Росії буде таємною і висловив сподівання, що громадськість про це не дізнається.

Водночас віце-президент США висловив сумнів у здатності російських хакерів «докорінно» змінити хід майбутніх виборів.

Як передає NBC News з посиланням на джерела в американських розвідслужбах, Сполучені Штати планують проведення «безпрецедентних таємних операцій» проти об'єктів в Росії у відповідь на російське втручання в американський передвиборчий процес.

7 жовтня США публічно звинуватили Росію в організації низки кібератак на американські політичні організації, а також колишніх і нинішніх чиновників. В офісі директора Національної розвідки США та Міністерстві національної безпеки висловили впевненість, що російська влада керувала розсекречення електронних переписок, зокрема і Національного комітету Демократичної партії.

Президент Росії Володимир Путін відкинув звинувачення щодо втручання Моcкви у президентську виборчу кампанію у США. 12 жовтня він заявив, що посадовці США «зловживають антиросійською риторикою, яка отруює двосторонні відносини».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG