Доступність посилання

Бойовики на Донбасі здійснили 23 обстріли з початку доби – Міноборони


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Міністерство оборони України заявляє, що підтримувані Росією бойовики на Донбасі з початку доби 15 жовтня 23 рази обстріляли позиції українських військових.

На всіх трьох оперативних напрямках українські військові зафіксували обстріли зі зброї великого калібру. На Маріупольському напрямку, ідеться у зведенні, відбулося вісім обстрілів, під вогонь із мінометів калібру 120 міліметрів потрапили позиції сил АТО у Мар’їнці, Широкиному, Красногорівці.

За цими ж даними, на Луганському напрямку бойовики 12 разів порушували «режим тиші», зокрема, в районі Новозванівки відбулися обстріли з артилерії 122-го та 152-го калібрів.

В угрупованні «ДНР» заявили, що впродовж минулої доби українські військові обстріляли околиці Донецька та Горлівки, а також міст Ясинувата та Докучаєвськ.

В угрупованні «ЛНР» стверджують, що українська сторона 14 жовтня вісім разів обстріляла підконтрольні луганським сепаратистам території, зокрема поблизу села Калинове, Новозванівка, Новоолександрівка, Троїцьке і Мар'ївка.

На лінії контакту сторін між вільною й окупованою частинами Донбасу вже кілька разів проголошували режим припинення вогню, але він щоразу порушувався.

XS
SM
MD
LG