Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 01:46
Новини | Політика

«Нафтогаз»: у Стокгольмі завершилися усні слухання у рамках позову до «Газпрому»


У Стокгольмському арбітражі завершилися усні слухання в об’єднаній справі щодо взаємних позовів «Нафтогазу України» і російського «Газпрому» щодо контракту на газопостачання в Україну, повідомляє прес-служба української компанії.

За її даними, слухання тривали з 25 вересня до 11 жовтня 2016 року.

«Під час усних слухань сторони здійснили доповіді щодо своїх правових позицій, перехресний допит свідків й експертів обох сторін. Очікується, що у листопаді сторони надішлють трибуналу резюме за підсумками усних слухань (post-hearing brief)», – йдеться в повідомленні.

Остаточне рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма за контрактом на постачання газу очікується до 31 березня 2017 року.

Усні слухання за транзитним контрактом розпочнуться у Стокгольмі наприкінці листопада цього року, заявляють у «Газпромі».

У жовтні 2014 року компанія «Нафтогаз України» звернулася до Стокгольмського арбітражу з вимогою перегляду контракту на транзит газу з російським «Газпромом», а також компенсації у зв’язку з недостатніми обсягами прокачування.

Перед цим «Нафтогаз» подав позов щодо ціни газу на російську компанію «Газпром» до арбітражного суду у Стокгольмі.

На початку цього року голова української компанії Андрій Коболєв оцінив суму претензій «Нафтогазу» до російського «Газпрому» в 30 мільярдів доларів.

Водночас російський «Газпром» подав до Стокгольмського арбітражного суду три позови проти «Нафтогазу» на загальну суму понад 23 мільярди доларів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG