Доступність посилання

ТОП новини

НАЗК: проводяться 116 перевірок щодо дотримання законодавства про конфлікт інтересів


У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявляють про проведення 116 перевірок щодо дотримання законодавства про конфлікт інтересів.

Як повідомляє прес-служба агентства, за отриманими повідомленнями про можливі порушення розпочато та проводяться 116 перевірок, зокрема, 81 щодо наявності/відсутності конфлікту інтересів, 22 щодо дотримання обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, 13 – передачі в управління підприємств або корпоративних прав.

Відповідно до чинного законодавства, одним з повноважень НАЗК є здійснення моніторингу та контролю за виконанням актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

НАЗК відповідає за запуск електронної системи декларування, контроль за фінансуванням партій, моніторинг способу життя держслужбовців та відстеження конфлікту інтересів у чиновників різних рівнів. Наприкінці березня головою Національного агентства України з питань запобігання корупції (НАЗК) обрали Наталію Корчак.

XS
SM
MD
LG