Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ: екс-міністр Єжель і його захист ухиляються від ознайомлення зі справою


Михайло Єжель
Михайло Єжель

Генеральна прокуратура України заявляє, що підозрюваний у зловживанні владою колишній міністр оборони Михайло Єжель і його захисники ухиляються від ознайомлення з матеріалами досудового розслідування проти нього.

У зв’язку з цим, кажуть у ГПУ, Печерський районний суд Києва встановив термін, протягом якого екс-міністр має ознайомитися з матеріалами справи. Після закінчення цього терміну справу з обвинувальним актом направлять до суду.

Екс-міністр цю заяву Генпрокуратури поки що не коментував.

Наприкінці вересня Головна військова прокуратура завершила спеціальне досудове розслідування справи Єжеля.

У прокуратурі повідомляли, що екс-міністра оголосили в державний розшук, він підозрюється в тому, що, зловживаючи службовим становищем, умисно, в інтересах третіх осіб упродовж 2011–2012 років видав чотири окремі доручення, за якими оплата комунальних послуг, спожитих суб’єктами господарювання, була здійснена за рахунок бюджетних коштів без подальшої компенсації (суб’єкти підприємницької діяльності брали участь у наданні послуги харчування особового складу Збройних сил України). За даними ГПУ, цими діями завдано матеріальні збитки державі на загальну суму близько 43 мільйонів гривень.

Єжель оголошений у розшук. За даними української прокуратури, колишній міністр перебуває на території Білорусі.

До травня 2015 року Михайло Єжель був послом України у Білорусі.

XS
SM
MD
LG