Доступність посилання

ТОП новини

Олега Сенцова перевели у штрафний ізолятор – сестра


Олег Сенцов

Українського режисера Олега Сенцова, утримуваного в ув’язненні в колонії російського Якутська, перевели у штрафний ізолятор. Про це на сторінці у Facebook повідомила двоюрідна сестра Сенцова Наталія Кочнєва (Каплан).

«Олег Сенцов в ШІЗО. Є думка, що тепер в колонії зелене світло для тортур», – написала родичка Сенцова.

20 жовтня Росія відмовила Україні у видачі українського режисера Олега Сенцова та Олександра Кольченка на підставі, що Росія вважає їх своїми громадянами. Як наголосили в українському МЗС, обидва не зверталися за отриманням російського громадянства, а відповідні заяви Москви суперечать нормам міжнародного права.

25 серпня 2015 року Північнокавказький окружний військовий суд Росії засудив Олега Сенцова, українського кінорежисера з Сімферополя, до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Спільником Сенцова російські слідчі назвали кримського активіста Олександра Кольченка, якого засудили до 10 років колонії суворого режиму. Олександр Кольченко, як і Олег Сенцов, своєї провини не визнають. Правозахисні організації вважають звинувачення необґрунтованими і політично мотивованими.

XS
SM
MD
LG