Доступність посилання

ТОП новини

Бойовики на Донбасі взяли в заручники ще одного українця – Геращенко 


Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Заступник голови Верховної Ради України, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко повідомила, що проросійські сепаратисти на Донбасі взяли в заручники ще одного українця. Про це вона написала в суботу на своїй сторінці у Facebook.

«На жаль, маємо нових заручників не лише в Росії, але і на окупованих територіях: одного українця затримали, коли він поїхав на похорони батьків», – написала Геращенко, не вказавши імені чоловіка, який потрапив у полон.

Ірина Геращенко також повідомила, що наступного тижня заручників, що потрапили до сепаратистів на Донбасі, може відвідати координатор гуманітарної підгрупи від ОБСЄ Тоні Фріш.

«На наступному тижні координатор гуманітарної підгрупі від ОБСЄ Тоні Фріш повинен отримати доступ до хлопців, до наших заручників, повинен їх відвідати. Дуже чекаємо результатів цієї поїздки», – зазначила Геращенко.

17 жовтня Ірина Геращенко заявила, що нині звільнення українських заручників фактично заблоковане. Бойовики цих заяв не коментували. За даними Геращенко, сепаратисти продовжують незаконно утримувати 110 громадян України.

Звільнення полонених є однією з умов Мінських угод.

XS
SM
MD
LG