Доступність посилання

ТОП новини
12 Листопад 2018, Київ 21:58

У Дніпрі стартував проект створення графіті з цитатами класиків української літератури


У Дніпрі стартував проект створення графіті з цитатами класиків української літератури «Слово на стіні». Перший об’єкт – графіті із цитатою з роману «Собор», забороненого за радянських часів, Олеся Гончара – волонтери створили на зупинці в студентському районі – на розі вулиці Телевізійної.

Як розповіла координатор проекту Анастасія Теплякова, малюнки на вулиці створюють волонтери. Вони планують, що на будівлях і зупинках міста з’являться цитати з творів українських класиків, особливу перевагу віддаватимуть авторам з Наддніпрянщини.

На створення першого об’єкта молоді люди витратила два дні. Першого дня вони очистили зупинку від оголошень і застарілої фарби, другого – наносили вже сам малюнок і цитату.

«Ідея проста: в Україні багато дуже класної літератури, про яку мало хто знає. Всім знайомий Шевченко і Франко, можливо, ще Жадан. Але ж у нас багата, цікава і просто унікальна література, на якій легко виростити як патріота, так і просто хорошу людину. Ідея «слів на стіні» – це ідея популяризації цієї літератури», – зазначає Анастасія Теплякова.

Наступний об’єкт також створять за мотивами творів Олеся Гончара, малюнок прикрасять цитатою класика української літератури: «Дорожіть днем!..».

Організатори кажуть, що в рамках свого проекту мають на меті не тільки популяризувати українську літературу, а й наводити лад на зупинках міста.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG