Доступність посилання

ТОП новини
17 квітня 2021, Київ 07:43

НАБУ: обвинувальний акт щодо військового прокурора Кулика передали до суду


Костянтин Кулик під час засідання суду, 4 липня 2016 року

Національне антикорупційне бюро України заявляє, що спеціалізована антикорупційна відправила до суду обвинувальний акт щодо військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика у справі про незаконне збагачення.

7 жовтня детективи НАБУ завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо Кулика, відтоді стороні захисту надали доступ до матеріалів досудового розслідування для ознайомлення.

Справу проти Костянтина Кулика порушили у грудні 2015 року. Під час досудового розслідування слідчі встановили, що з 2011 до 2015 року, перебуваючи на службі в органах прокуратури, Кулик отримав прибуток у понад 1 мільйон 670 тисяч гривень. Водночас, за даними НАБУ, у цей же період витрати Костянтина Кулика перевищили його дохід на 2,6 мільйона гривень і склали близько 3,4 мільйона.

Кулик звинувачення в хабарництві в зоні АТО відкидає, а розслідування щодо нього називає «добіркою компромату».

У липні цього року Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на його майно. 4 липня Солом’янський суд відсторонив Кулика від посади на два місяці, але через кілька днів апеляційний суд Києва поновив його на посаді.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG