Доступність посилання

ТОП новини

НАЗК: нестабільна робота сайту пов’язана з великою кількістю запитів


У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) пояснюють нестабільну роботу свого офіційного сайту великою кількістю запитів.

«Офіційний сайт Національного агентства (nazk.gov.ua) працює нестабільно через велику кількість запитів. Тільки за останню добу системою було зафіксовано 3,8 мільйона запитів. На сьогоднішній день кількість запитів на годину становить понад 200 тисяч», – йдеться у повідомленні прес-служби агентства.

У НАЗК зауважують, що наразі проводяться роботи з розширення пропускної здатності фізичних каналів зв’язку й збільшення обчислювальної потужності серверного обладнання сайту.

Раніше у соцмережах скаржилися на складнощі з заповненням й подачею електронної декларації, оскільки сайт НАЗК не працює.

В агенції заявляли, що останній день подання електронних декларацій за 2015 рік – 30 жовтня.

Перша спроба запуску, запланована на 15 серпня, зірвалася через відсутність атестата відповідності комплексної системи захисту інформації Єдиного державного реєстру декларацій, який не було надано через невідповідність системи вимогам безпеки інформації. Тоді заявили, що електронне декларування запустили, але лише «в тестовому режимі». Відтак систему довелося терміново переробляти, щоб вкластися в новий і вже остаточний термін повноцінного запуску 1 вересня.

Відповідно до закону «Про запобігання корупції», впродовж 60 днів після запуску системи електронного декларування декларації мають подати особи, які посідають відповідальне й особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч високопосадовців, серед яких президент, прем’єр-міністр, члени уряду, народні депутати України, заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади та їхні заступники.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG