Доступність посилання

ТОП новини

Уряд пропонує Раді удвічі збільшити мінімальну зарплату з наступного року


Володимир Гройман

Кабінет міністрів України має намір запропонувати Верховній Раді збільшити мінімальну заробітну плату до 3,2 тисячі гривень у 2017 році, повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

Крім того, Кабмін пропонує зрівняти показники мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму.

«Мінімальна зарплата не може бути меншою ніж 3200 грн. Прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата збігатимуться. Ми проситимемо український парламент підтримати ці ініціативи, спільно з проектом законів їх треба прийняти, щоб це стало абсолютною реальністю... Безумовно, є два місяці на підготовку, але всі мають розуміти, що менше ніж 3 тисячі 200 гривень ніхто в країні заробляти не буде», – сказав Гройсман.

Він зазначив, що раніше до проекту держбюджету передбачалося внести мінімальну зарплату у розмірі 1,6 тисячі гривень, проте уряду вдалося знайти можливості збільшити її вдвічі.

В ухваленому парламентом у першому читанні проекті держбюджету-2017 було заплановано зростання мінімальної зарплати до 1 тисячі 762 гривень на 1 грудня 2017 року із 1,6 гривень на 1 грудня цього року. Розмір прожиткового мінімуму закладений на рівні 1 544 гривні, у травні наступного року він мав підвищитися до 1 684, а в грудні – до 1762 гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG