Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 01:01

Україна чекає якнайшвидшого розміщення батальйонів НАТО на східних кордонах альянсу – Божок


Єгор Божок

Україна хоче якомога швидшої імплементації рішення Варшавського саміту НАТО про посилення присутності на східних кордонах – про це в кулуарах зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО заявив виконувач обов’язків голови місії України при альянсі Єгор Божок.

Ідеться про розгортання у 2017 році чотирьох батальйонів у Польщі, Латвії, Литві й Естонії, про що держави-члени домовилися на Варшавському саміті у червні 2016 року.

«Посилення безпеки НАТО на східних кордонах означає автоматично і посилення нашої безпеки», – зазначив Єгор Божок.

На думку представника України при НАТО, цей крок є демонстрацією «агресору, що його розрахунки на те, що зухвалість і порушення всіх норм і принципів, які існували до цього, більше не пройдуть».

Міністри оборони країн НАТО 26–27 жовтня збираються на зустріч у штаб-квартирі альянсу, де вони вислухають бачення роботи чотирьох батальйонів, які з нового року будуть розміщені в країнах, розташованих на кордонах із Росією і якими керуватимуть відповідно Канада, Німеччина, Великобританія і США. Зокрема, голови оборонних відомств проаналізують, як посилити свою присутність у басейні Чорного моря і як боротися із кібернетичними загрозами.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG