Доступність посилання

ТОП новини

Росія відкликала заявку на дозаправку кораблів в іспанському порту


Російський крейсер «Адмірал Кузнєцов»

Росія відкликала заявку на дозаправку кораблів авіаносної групи на чолі з крейсером «Адмірал Кузнєцов» в іспанському порту Сеута. Про це повідомила влада Іспанії 26 жовтня після того, як НАТО та деякі країни ЄС закликали Мадрид скасувати рішення щодо допуску всіх кораблів до цього порту.

Російська агенція «Интерфакс» повідомила, що посольство Росії у Мадриді підтвердило відкликання заявки.

Росія направила 8 кораблів, на чолі з крейсером «Адмірал Кузнецов» до Середземного моря для підтримки режиму сирійського президента Башара аль-Асада.

Сеута – іспанська анклав на півночі Марокко. Починаючи з 2011 року, туди для поповнення запасів заходили десятки російських військових кораблів. За повідомленнями ЗМІ, російські кораблі повинні були зупинитися у суецькому порту 26 жовтня. Дозвіл Мадрида на дозаправку спричинив невдоволення країн НАТО, після чого іспанська влада вирішила переглянути рішення.

«Адмірал Кузнєцов», єдиний у Росії авіаносець, який може нести десятки бомбардувальників. Він рухається у супроводі атомного крейсера і двох протичовнових кораблів, а також чотирьох кораблів підтримки. За інформацією НАТО, кораблі доставляють військові літаки до сирійських берегів для участі у бомбардуваннях міста Алеппо.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG