Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 19:14

МЗС надіслало ноту протесту Москві через візит Путіна в Крим


(©Shutterstock)

Міністерство закордонних справ України надіслало ноту протесту Москві у зв’язку з черговим неузгодженим з Києвом візитом президента Росії Володимира Путіна в анексований Крим.

«Українська сторона розглядає цей та інші подібні так звані «візити» керівництва Росії як подальші спроби легітимізації незаконної анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, що вже призвели до економічних, соціальних та гуманітарних проблем на півострові, а також демонстративне нехтування Росією державним суверенітетом України, Статутом ООН…», – йдеться у заяві відомства.

Міністерство неодноразово наголошувало на неприпустимості неузгоджених з Україною візитів російських посадових осіб до Криму.

Сьогодні Путін прибув до анексованого Криму на форум Загальноросійського народного фронту «Форум дій. Крим».

Востаннє Володимир Путін і російський прем’єр Дмитро Медведєв були на території анексованого Росією півострова 15 вересня, тоді в Керчі пройшло засідання президії Державної ради Росії «з питань розвитку транспортної системи півдня країни» за участю російського керівництва.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG