Доступність посилання

ТОП новини

Росія: у Петербурзі напали на бізнес-центр, де базується «фабрика тролів»


Бізнес-центр, у який кинули пляшки з горючою сумішшю, Санкт-Петербург
Бізнес-центр, у який кинули пляшки з горючою сумішшю, Санкт-Петербург

У російському Санкт-Петербурзі у ніч на 26 жовтня у бізнес-центр невідомі кинули три пляшки з горючою сумішшю. У цій будівлі знімає приміщення редакція інформагентства «Невські новини», адміністратор якої загасив вогонь. У результаті інциденту ніхто не постраждав.

Там же, за даними місцевого видання «Фонтанка», розташована компанія «Інтернет-дослідження», відома у ЗМІ як «фабрика тролів» – колектив найманих коментаторів, які неофіційно просувають державну точку зору у соціальних мережах і блогах.

Раніше «Нова газета» писала, що співробітників «фабрики тролів» підозрюють у нападах на опозиціонерів.

Один із постраждалих – адміністратор спільноти «Злочинна влада» у соціальній мережі «В Контакте» Єгор Алексєєв, якого влітку побили. За його словами, напад на офіс «тролів» вписується у створену ними парадигму насильства і беззаконня. Алексєєв зазначає, що, оскільки напади на опозиціонерів тривають і не розслідуються, то підпали як відповідна реакція цілком закономірні.

«Невські новини» вже виклали у себе на сайті відеозапис нападу, на якому видно, що пляшки у вікно другого поверху офісу кидали двоє невідомих у масках.

(Відео користувача YouTube Невские Новости)

У редакції не відповідають на телефонні дзвінки, але охоронець і співробітник, які не назвали своїх імен, підтвердили факт нападу. Наразі робітники займаються лагодженням розбитого вікна.

XS
SM
MD
LG