Доступність посилання

ТОП новини

Путін: фабрика Roshen у Липецьку працює ритмічно


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін заявляє, що Москва прагне поважати право власності іноземних інвесторів, у тому числі з України.

«Ми прагнемо поважати право власності. У нас далеко не завжди так виходить. Треба ще поправляти у законодавстві багато чого. Те ж саме стосується і наших іноземних інвесторів, у тому числі й українських. Петро Олексійович Порошенко є одним із таких інвесторів, маючи на увазі, що він є власником досить великого підприємства у Липецькій області – фабрики Roshen», – сказав Путін 27 жовтня на сесії міжнародного дискусійного форуму «Валдай».

За словами російського президента, фабрика у Липецьку працює і приносить прибуток, який йде за кордон. «Там є деякі проблеми, пов’язані з неповерненням ПДВ, і судові органи запровадили певні обмеження, але фабрика працює, працює ритмічно, виплачує зарплату, отримує прибуток», – зазначив Володимир Путін.

26 травня 2014 року, будучи кандидатом у президенти, Порошенко заявляв, що має намір продати свій бізнес, окрім «5 каналу». Згодом Порошенко залучив для продажу своєї корпорації Roshen інвестиційну компанію Rothschild.

У січні цього року він підписав договір про передачу своєї частки в корпорації Roshen незалежному трасту під управлінням іноземного банку, який має право вести переговори про продаж компанії.

Відповідно до чинної Конституції України, президент країни не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об`єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю, входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Російські силовики з 2014 року неодноразово блокували роботу Липецької кондитерської фабрики, а суди заарештовували її майно.

XS
SM
MD
LG