Доступність посилання

24 Червень 2017, Київ 22:11
Новини | Події

Журналісту Семені повернули частину речей, вилучених під час обшуку – адвокат


Микола Семена

В анексованому Криму журналіста Миколу Семену і його адвоката викликали в кримське управління Федеральної служби безпеки Росії, там їм повернули частину речей, вилучених під час обшуку. Про це адвокат Еміль Курбедінов повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Повернули техніку і певні документи. Однак деякі документи і техніку не повернули, з чого ми робимо висновок, що вони будуть визнані речовими доказами у цій кримінальній справі», – повідомив Курбедінов.

Навесні в Криму пройшли масові обшуки, в тому числі, у незалежних журналістів, яких підозрювали у співпраці з проектом Радіо Свобода, сайтом Крим.Реалії. Щодо автора Радіо Свобода Миколи Семени порушили кримінальну справу за підозрою в закликах до порушення територіальної цілісності Росії. Російське слідство заборонило йому залишати територію півострова.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість переслідуванням громадян України в анексованому Росією Криму, зокрема, журналіста Миколи Семени і закликало припинити тиск на журналіста.

23 серпня захист Миколи Семени закликала ФСБ випустити його з Криму на лікування. До цього відпустити Миколи Семену на лікування до Києва у російської влади зажадала Міжнародна і Європейська федерації журналістів, а також офіс представника ОБСЄ з питань свободи слова.

Кримське управління ФСБ Росії відмовило в задоволенні клопотання про виїзд Семени до Києва. Журналіст Семена став лауреатом премії Національної спілки журналістів України (НСЖУ) за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG