Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 03:44

Київ наголошує, що вибори на Донбасі можуть бути лише за українським законодавством – Оліфер


Леонід Кучма, архівне фото

Речниця представника України в групі, колишнього президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявляє, що Київ наголошує на проведенні виборів на Донбасі лише за українським законодавством.

«За підсумками роботи політичної підгрупи Україна ще раз позначила свою позицію: вибори на непідконтрольною Україні частини Донбасу можуть пройти тільки за українським законодавством», – написала вона на своїй сторінці в Facebook за підсумками сьогоднішнього засідання Контактної групи.

Президент України Петро Порошенко після зустрічі в «нормандському форматі» 20 жовтня заявив, що учасники зустрічі домовилися готувати концепцію виборчого законодавства для місцевих виборів на окупованій частині Донбасу. За його словами, позиція України полягає в тому, що всі іноземні збройні підрозділи мають бути виведені «безумовно до проведення виборів, що є необхідною умовою для проведення виборчого процесу». Крім того, він висловив сподівання, що підвищенню рівня безпеки також буде сприяти доступ ОБСЄ до непідконтрольної нині ділянки українсько-російського кордону, включно зі встановленням там постів.

Мінські домовленості визначають, що такі вибори мають відбутися відповідно до українського законодавства і норм ОБСЄ.

У серпні Порошенко повідомляв, що Київ не контролює понад 409 кілометрів кордону з Росією на Донбасі

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG