Доступність посилання

ТОП новини

Україна у Мінську підтвердила бажання обмінювати полонених за формулою «1 за 3» – Тандіт


Юрій Тандіт

На переговорах у Мінську радник голови СБУ Юрій Тандіт підтвердив, що Україна при обміні полоненими готова давати за одного українця трьох затриманих сепаратистів.

«На засіданні я нагадав слова Василя Грицака (голови СБУ – ред.), який сказав, що Україна піде на будь-які компроміси, ми готові навіть передати трьох людей за кожного нашого», – сказав Юрій Тандіт в ефірі Радіо Свобода.

Він також підтвердив, що представників ОБСЄ допустили до заручників, але не до всіх.

«Вдалося Тоні Фрішу (координатор гуманітарної підгрупи – ред.) зі своєю асистенткою поспілкуватися з кількома заручниками, не з усіма. Але інформацію фактично щодо всіх наших хлопців ми отримали. Було три контактиу трьох містах. Це був Краснодон, Луганськ, Донецьк», – зазначив Тандіт.

На його думку, зараз представники делегації, які представляють Росію у Мінську, демонструють більшу готовність до обміну полоненими, ніж це було раніше. Тандіт нагадав, що СБУ володіє інформацією про 109 заручників і знає про точне перебування 57.

Раніше представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що Київ зробив компромісні пропозиції задля звільнення заручників.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG