Доступність посилання

ТОП новини

У ЄС повідомили про викриття мережі нелегального перевезення українців


Європейське поліційне агентство Європол повідомило про викриття мережі нелегального перевезення громадян України до Великої Британії та Ірландії.

У результаті операції Національної поліції Іспанії і Прикордонної служби Польщі разом із Європейським центром у справах нелегального перевезення мігрантів Європолу і правоохоронців іще низки країн арештовано понад сто осіб – їх підозрюють у підробці офіційних документів і сприянні нелегальній імміграції.

Як мовиться в повідомленні Європолу, міграційні потоки українців сягнули піку після кримської кризи і стали ціллю кримінальних організацій, які надавали мігрантам «комплексне обслуговування», включно з підробленими документами – візами й паспортами, – а також квитками на літак чи житлом у транзитних країнах.

За повідомленням, українські мігранти в’їжджали до Польщі за туристичними візами, а далі перебиралися до інших країн, вдаючись до підроблених документів – таких, як посвідчення особи громадян Польщі чи паспорти громадян країн Балтії.

Європейський союз нині готується надати громадянам України безвізовий режим для короткотермінових відвідин без права працевлаштування країн «шенгену» – до яких не належать Велика Британія та Ірландія. При цьому серед первісних претензій до Києва, які він мав задовольнити для отримання візової лібералізації, міграційних ризиків майже не згадували.

XS
SM
MD
LG