Доступність посилання

ТОП новини

Трамп і Путін обговорили «історичні відносини США й Росії» – команда обраного керівника США


Дональд Трамп (л), Володимир Путін (п), комбіноване фото
Дональд Трамп (л), Володимир Путін (п), комбіноване фото

Обраний майбутній президент США Дональд Трамп обговорив телефоном із президентом Росії Володимиром Путіним низку питань, включно з загрозами і викликами, що стоять перед США й Росією, стратегічні економічні питання й історичні відносини США й Росії, яким уже понад 200 років – так повідомила про цю розмову команда Трампа.

За повідомленням, Путін привітав Трампа з обранням, а Трамп заявив, що «з нетерпінням чекає на міцні і тривалі відносини з Росією».

Раніше в понеділок у Кремлі про цю ж розмову повідомили, що обидва діячі дійшли спільної оцінки нинішнього стану американсько-російських відносин як вкрай незадовільного, і Путін забажав розбудовувати партнерський діалог із новою адміністрацією США «на засадах рівноправності, взаємної поваги і невтручання у внутрішні справи одне одного».

За повідомленням, Трамп і Путін висловилися за нормалізацію відносин і конструктивну взаємодію з найширшого кола питань.

Серед іншого, в повідомленні з Москви згадано, що сторони обговорили врегулювання кризи в Сирії.

Дональд Трамп іще в перебігу виборчої кампанії виступив із цілою низкою заяв, які дали підстави критикам говорити про його проросійську позицію. Із іншого боку, політологи кажуть, що політична система США не дасть одній людині навіть на посаді президента різко змінити курс країни.

XS
SM
MD
LG