Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 02:53

Поліція: посилені заходи безпеки в центрі Києва будуть до 22 листопада


Протест біля Національного банку України у Києві, 15 листопада 2016 року

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявляє, що посилені заходи безпеки в центрі Києва будуть застосовуватися до 22 листопада.

«Ми плануємо всі ці заходи проводити кожного дня тому, що в нас заявки до 22 листопада…Будуть збиратися люди, будемо посилювати режимні заходи. Якщо все буде спокійно, будемо в іншому режимі працювати», – сказав він.

Крищенко також зазначив, що сьогодні провокацій під час мітингів не було.

Сьогодні у центрі Києва відбувалася низка протестів, зокрема, мітинг ошуканих вкладників під Нацбанком триває під різними прапорами й гаслами. Деякі з учасників мітингу біля будівлі НБУ зізнаються, що беруть участь в акції за гроші. За даними поліції, станом на 12:30 в акціях протесту в Києві беруть участь близько 6 тисяч людей, у кількох людей силовики виявили зареєстровану травматичну зброю.

Крім того, сьогодні партія «Опозиційний блок» заявила про намір провести акції протесту в регіонах.

Минулого тижня у Службі безпеки України заявляли, що Росія готує в листопаді акції протесту з метою дестабілізації ситуації в Україні. За даними відомства, саме у вівторок, 15 листопада, має початися всеукраїнська акція протесту банківських вкладників, а 17 листопада продовжаться протести щодо підвищення тарифів. В СБУ заявляють, що ці акції спрямовані на внутрішню дестабілізацію і організацію дострокових парламентських виборів в Україні. Російська сторона наразі цих заяв СБУ не коментувала.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG