Доступність посилання

ТОП новини

США та Україна виступили в ООН проти проекту російської резолюції щодо «героїзації нацизму»


Три країни, серед яких США та Україна, проголосували проти поданого Росією проекту резолюції ООН, у якому Москва заявляє про засудження «героїзації нацизму». Третій комітет Генеральної асамблеї ООН, що займається правами людини, 17 листопада схвалив проект резолюції, яка має назву «Боротьба з героїзацією нацизму, неонацизму та іншими практиками, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості».

Росія щороку подає документ такого змісту на голосування, цього разу його підтримала 131 країна, 48 утрималися.

Коментуючи позицію Вашингтона, заступник посла США в ООН Стефані Амадео вказала, що її країна беззастережно засуджує «всі форми релігійної і етнічної нетерпимості або ненависті в усьому світі».

Але «рекомендації цієї резолюції обмежити свободу вираження поглядів, свободу об’єднань та право на мирні зібрання суперечить принципам, закріпленим у Загальній декларації прав людини і не можуть бути схвалені», наголосила американський дипломат.

Також дипломати, які виступили проти цієї резолюції, вказали, що Росія вдається до таких заходів як до частини політичної атаки проти України, у якої вона анексувала Крим і в якій підтримує озброєних сепаратистів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG