Доступність посилання

ТОП новини

США стурбовані блокуванням у Росії соціальної мережі LinkedIn


США стурбовані блокуванням в Росії соціальної мережі для пошуку роботи і ділових контактів LinkedIn. Про це заявила офіційний представник посольства США в Москві Марія Олсон, передає російська агенція «ТАСС».

«Сполучені Штати глибоко стурбовані рішенням Росії заблокувати доступ до сайту LinkedIn. Перше такого роду рішення створює тривожний прецедент, який може використовуватися для закриття будь-якого інтернет-сайту, що містить персональні дані російських користувачів», – заявила Олсон.

Вона закликала владу Росії відновити доступ до LinkedIn.

«Ми продовжимо працювати з LinkedIn та іншими американськими компаніями, що працюють в умовах антиконкурентних контрпродуктивних обмежень на ринку», – додала вона.

17 листопада «Роскомнагляд» офіційно звернувся до інтернет-провайдерів із вимогою заблокувати доступ до соціальної мережі LinkedIn на виконання рішення суду, який визнав, що соцмережа порушує російський закон.

На сайті LinkedIn того ж дня з’явилася заява, що діяльність ресурсу «повністю відповідає» вимогам законодавства Росії.

LinkedIn була заснована 2004 року і охоплює понад 400 мільйонів користувачів. LinkedIn придбав комп'ютерний гігант Microsoft в червні за 26,2 мільярдів доларів.

XS
SM
MD
LG