Доступність посилання

ТОП новини

СБУ «викрала у Криму двох російських військових» – Міноборони Росії


Будівля Міністерства оборони Росії у Москві, архівне фото
Будівля Міністерства оборони Росії у Москві, архівне фото

Міністерство оборони Росії заявило, що Служба безпеки України викрала в окупованому Криму й вивезла до Миколаївської області двох російських військових.

За твердженням міністерства, це сталося в неділю посеред дня, коли «працівниками Служби безпеки були незаконно затримані і вивезені з Криму» прапорщик Максим Одинцов і молодший сержант Олександр Баранов.

У Міноборони Росії стверджують із посиланням на неуточнені «деякі дані», ніби тепер українські спецслужби «намагаються сфабрикувати… кримінальне переслідування» проти цих військових за «нібито скоєні злочини проти України».

При цьому в міністерстві «не виключають», що на російських військових вчинять «психологічний і фізичний тиск», щоб отримати свідчення з признанням.

Як мовиться в заяві, такі «дії українських спецслужб щодо російських громадян» є «черговою грубою провокацією», і міністерство вимагає негайно повернути їх «на територію Росії» – вочевидь вважаючи такою «російською територією» окупований український Крим.

Попередніми місяцями Росія і встановлена нею окупаційна влада у Криму зробили кілька заяв про затримання нібито кількох груп «українських диверсантів-терористів» із лав Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Дехто з затриманих уже «признався у скоєному» – як вважають, унаслідок психологічного тиску чи й фізичних тортур. У Києві категорично відкинули звинувачення на адресу затриманих у Криму громадян України і назвали заяви про це провокаціями.

XS
SM
MD
LG