Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко закликав комісара ООН оцінити ситуацію на Донбасі і захистити кримських татар у Криму


Філіппо Ґранді, архівне фото
Філіппо Ґранді, архівне фото

Президент України Петро Порошенко закликав верховного комісара ООН Філіппо Ґранді оцінити гуманітарну ситуацію на Донбасі і захистити кримських татар в окупованому Криму, повідомила прес-служба голови української держави.

За повідомленням, президент висловив сподівання, що візит верховного комісара в Україну дозволить йому на власні очі оцінити всю складність гуманітарної ситуації на Донбасі, за яку, як сказав президент, несе повну відповідальність Росія.

Порошенко звернувся до Ґранді з проханням, серед іншого, приділити особливу увагу тим серйозним проблемам, з якими стикаються кримські татари в тимчасово окупованому Росією Криму, мовиться в повідомленні.

Порошенко також висловив переконання, що цей візит, перший для Ґранді до України, дозволить значно поглибити взаємодію та співпрацю між Україною та Управлінням верховного комісара ООН у справах біженців.

«Ми задоволені рівнем співробітництва України з Управлінням верховного комісара ООН у справах біженців та дякуємо за міцну підтримку нашої держави в цей складний час», – сказав президент.

Із Філіппо Ґранді також провів у Києві зустріч прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Прем’єр теж закликав Управління верховного комісара ООН у справах біженців розглянути можливість і направити спеціальну місію з оцінки дотримання прав людини на території Автономної Республіки Крим, повідомила пресова служба уряду.

Ґранді в перебігу нинішнього візиту до України відвідає схід України, щоб «побачити на власні очі стан справ».

Це перший візит верховного комісара ООН у справах біженців до України за останні понад 20 років.

XS
SM
MD
LG