Доступність посилання

ТОП новини

Грицак: журналіста Сущенка внесли до списків на обмін заручниками


Роман Сущенко
Роман Сущенко

Глава Служби безпеки України СБУ Василь Грицак заявляє, що арештованого в Росії українського журналіста Романа Сущенка внесли до списків на обмін заручниками.

«Мені складно коментувати питання, що буде з Сущенком. Я можу сказати лише одне: він внесений до списків, які ми складаємо щодо обміну заручниками. Ми робитимемо все можливе, щоб повернути цю людину на батьківщину», – сказав він.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін розраховує, що Кремль погодиться на обмін журналіста на Віктора Павленка, затриманого у жовтні в Україні.

Українського журналіста, власного кореспондента агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали в Москві 30 вересня, коли він прибув до Росії у приватних справах, щоб відвідати родичів. Федеральна служба безпеки Росії звинуватила його у шпигунстві і заявила, що він є «співробітником Головного розвідувального управління Міноборони України». Суд заарештував журналіста на два місяці.

Міністерство оборони України категорично відкинуло заяви про причетність журналіста до відомства і до військової розвідки. Сам Роман Сущенко провини не визнає.

1 листопада у МЗС України відбулась міжвідомча нарада з участю Фейгіна, обговорювалися перспективи якнайшвидшого повернення Сущенка в Україну.

XS
SM
MD
LG