Доступність посилання

ТОП новини

Уряд схвалив проект угоди із Швейцарією про спрощення оформлення віз


©Shutterstock

Кабінет міністрів України схвалив проект угоди із Швейцарією про спрощення оформлення віз. Уряд ухвалив розпорядження «Про схвалення проекту угоди між Кабінетом міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про спрощення оформлення віз».

У Кабміні зазначають, що документ було розроблено в контексті адаптації візово-міграційної політики України до стандартів ЄС за результатами переговорів між Україною та швейцарською стороноюз метою спрощення оформлення віз громадянам України.

Як зазначають в уряді, угода регламентує умови і порядок спрощеного оформлення для громадян України віз, у тому числі багаторазових, розширюють категорії громадян України, які користуються візовими спрощеннями, а також обумовлюють скасування візових зборів за оформлення віз для певних категорій громадян України.

Україна також очікує на рішення ЄС про візову лібералізацію. Йдеться про скасування віз на короткотермінове перебування в країнах, що входять до Шенгенської зони: у всіх країнах-членах Євросоюзу (крім Великобританії й Ірландії), а також Ісландії, Норвегії, Швейцарії і Ліхтенштейні. У цих країнах безвізовий режим дозволятиме перебувати 90 днів протягом кожного періоду в 180 днів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG