Доступність посилання

ТОП новини
20 Червень 2018, Київ 11:21

У Запоріжжі волонтери створюють історичний календар на 2017 рік із бійцями АТО


У Запоріжжі волонтери створюють історичний календар на 2017 рік з бійцями АТО
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:08 0:00

У Запоріжжі волонтери створюють історичний календар на 2017 рік з бійцями АТО

Запорізькі волонтери готують до видання історичний календар «З Україною крізь віки», моделями для сторінок якого стали бійці АТО. На сторінках календаря військовослужбовці представлятимуть воїнів із різних епох історії України.

«Є кілька демобілізованих, але більшість – чинні військовослужбовці. Багато вимог було до учасників. Перш за все, вони повинні бути гідним і мати ту чоловічу звитягу, що ми хотіли показати. Ми зверталися до командирів частин. Всі, хто перебувають там, для нас герої, але ми хотіли вибрати особливих хлопців. Командири частин підтверджували, що вони справді гідні», – розповіла ініціатор проекту, волонтер Олена Ярошенко.

Фотозйомки пройшли у Львові та Запоріжжі.

«Календар буде наполовину львівський, бонам вирішили допомогти і взяти участь у проекті. Львівська сторона надала нам і костюми, і зброю, і бійців для зйомки, тому ми вирішили зробити календар спільним. Звідти хлопці: і «вісімдесятка», і «Правий сектор», і «Карпатська Січ», і «Дніпро-1»; навіть капелана запросили на зйомку, бо священики завжди були в армії», – додала Олена Ярошенко.

Нині волонтери шукають спонсорів, які б допомогли з масовим тиражуванням календаря. Торік видання альманаху, героями якого стали бійці АТО та запорізькі волонтери в традиційному українському вбранні, профінансувала Запорізька облдержадміністрація.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG