Доступність посилання

ТОП новини
16 квітня 2021, Київ 10:37

У США повідомили нові дані про напад в Огайо: дев’ять поранених, нападник убитий


Поліція і рятувальні служби беруть під контроль місце нападу, Коламбус, 28 листопада 2016 року

У США стали відомі нові подробиці нападу в університетському містечку Університету штату Огайо у столиці цього штату, місті Коламбусі: за повідомленнями, до лікарень потрапили дев’ять потерпілих, із них одна людина перебуває у критичному стані.

Поліція застрелила нападника, що, як вважають, діяв наодинці. Про його особу не повідомляють.

Також іще не відомі мотиви нападу. Силовики розслідують можливість терористичного акту.

За повідомленнями, нападник в’їхав автом у групу людей на хіднику, травмувавши кількох, а потім почав різати їх великим ножем. Менш ніж через хвилину його застрелив працівник поліції, що опинився на місці нападу.

Звуки пострілів стали причиною первісних повідомлень, у яких ішлося про те, що стрілянину відкрив нападник. Адміністрація містечка оголосила тривогу через гадану стрілянину, що протривала півтори години. Присутніх закликали втікати з місця подій, ховатися або барикадуватися у приміщеннях чи бути готовими у крайньому разі фізично протистояти нападникові, як то звично в разі нападів зі стрілянинами.

Також ці первісні повідомлення викликали прибуття до містечка численних сил важко озброєної поліції і рятувальних структур.

Університет штату Огайо є одним із найбільших у США, тільки в його головному містечку в Коламбусі вчиться майже 60 тисяч студентів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG