Доступність посилання

ТОП новини

Трамп виступив проти намагань перерахувати частину бюлетенів на виборах президента США


Обраний президент США Дональд Трамп
Обраний президент США Дональд Трамп

Обраний президент США Дональд Трамп вкотре виступив проти намагань перерахувати частину бюлетенів, поданих на виборах 8 листопада. Це відбувається на тлі готовності офіційних осіб у штаті Вісконсін розпочати офіційний перерахунок голосів.

Зусилля з перерахунку очолює не головний конкурент Трампа демократ Гілларі Клінтон, а третя за результатами виборів, кандидат від Партії зелених Джил Стайн, яка здобула незначну підтримку виборців.

Стайн 28 листопада виступила також із офіційною вимогою перерахунку голосів в Пенсильванії, це сталося через три дні після того, як вона ж зробила аналогічний запит у штаті Вісконсін. Адвокати Клінтон спостерігатимуть за перерахунком голосів у Вісконсіні.

Білий дім заявив, що не має жодних доказів значного шахрайства на президентських виборах.

Найрикінці минулого тижня Стайн розмістила на своєму сайті інформацію про те, що її прихильники зібрали 5 млн доларів на проведення перерахунку голосів і інші пов'язані з цим витрати в штатах Вісконсин, Мічиган і Пенсильванія. За її словами, загальна вартість усіх трьох перерахунків складе до 7 млн доларів.

Експерти кажуть, що немає практично ніяких шансів, що результати виборів будуть скасовані. Але з перевагою Клінтон в загальнонаціональному голосуванні, що перевищила два мільйони голосів, перерахунки можуть посилити дебати з приводу легітимності несподіваної перемоги Трампа.

XS
SM
MD
LG