Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 12:14
Новини | Суспільство

У Києві волонтери представили фотопроект «Якби не війна»


Відкриття фотовиставки волонтерського проекту «Якби не війна»

У Києві в суботу, 3 грудня, презентовано волонтерський фотопроект «Якби не війна», героями якого стали учасники АТО та їхні родини.

Фотопроект складається з 8 тематичних блоків (серед яких – фотопортрети та короткі історії закоханих бійців, розповіді і світлини матерів із синами, які захищають Україну), при цьому фотопортрети доповнюють короткі біографії героїв, а у блоці, який присвячено загиблим бійцям, про них розповідають їхні родини і побратими.

Як повідомила Радіо Свобода одна з ініціаторів проекту «Якби не війна» Юлія Волкова, цей проект здійснений волонтерами без підтримки з боку держави, допомагали десятки людей з різних куточків України.

«Нашими героями стали 146 осіб, ми зробили 122 фотопортрети, ми охопили всі області України. Ми не взяли у держави жодної копійки, але цей проект познайомив нас із неймовірними творчими і щирими людьми», – каже Волкова.

Фотопортрети та історії героїв проекту зібрані у книгу «Якби не війна», яку нині волонтери презентували на фотовиставці. Проект (світлини та історії героїв) незабаром подорожуватиме по різних містах України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG