Доступність посилання

ТОП новини

Прокуратура оскаржує рішення про домашній арешт екс-голови правління банку «Михайлівський»


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Прокуратура Києва подала апеляційну скаргу на рішення суду, яким колишнього голову правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенка звільнили під домашній арешт.

Як повідомляє прес-служба відомства, «категорично не погоджуючись з цим рішенням», прокуратура оскаржує його в апеляційному порядку.

«Суд безпідставно відкинув доводи прокурора, який наполягав на продовженні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, та застосував щодо нього домашній арешт у нічний час», – йдеться у повідомленні.

Крім того, прокуратура заявляє про підготовку листа до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з проханням надати оцінку діям слідчого судді.

Шевченківський районний суд Києва 3 грудня змінив запобіжний захід Дорошенку з тримання під вартою на домашній арешт.

12 серпня силовики затримали голову правління банку «Михайлівський». Його підозрюють у розкраданні 870 мільйонів гривень банківських коштів та доведення банку до неплатоспроможності. 13 серпня Шевченківський райсуд Києва арештував екс-голову правління банку «Михайлівський» на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 137,8 мільйона гривень. Відтоді Дорошенко перебував під вартою.

23 травня НБУ своєю постановою визнав банк «Михайлівський» неплатоспроможним і запровадив у ньому тимчасову адміністрацію. Однак з того часу, за словами вкладників банку, вони не можуть отримати ані своїх депозитів, ані коштів на карткових рахунках, ані навіть використовувати їх у безготівкових розрахунках

XS
SM
MD
LG