Доступність посилання

ТОП новини

Сущенко написав лист Олланду і просить посприяти його звільненню


Роман Сущенко
Роман Сущенко

Затриманий у Росії власний кореспондент агенції «Укрінформ» у Парижі Роман Сущенко просить президента Франції Франсуа Олланда особисто посприяти його звільненню. Про це журналіст написав у своєму листі до французького президента, повідомляє агентство «Укрінформ».

«Пане президенте, я прошу вас взяти участь у вирішенні моєї долі. У долі людини, яка є заручником війни і конфлікту, розв’язаного Росією», – написав журналіст.

Сущенко також зазначив, що своєю журналістською діяльністю намагається якнайбільше розвивати дружні, партнерські відносини між Україною і Францією.

Минулого тижня московський суд продовжив арешт українського журналіста Романа Сущенка до 30 січня 2017 року.

Українського журналіста, власного кореспондента агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали в Москві 30 вересня, коли він прибув до Росії у приватних справах, щоб відвідати родичів. Федеральна служба безпеки Росії звинуватила його у шпигунстві і заявила, що він є «співробітником Головного розвідувального управління Міністерства оборони України». Суд тоді заарештував журналіста на два місяці.

Міністерство оборони України категорично відкинуло заяви про причетність журналіста до відомства і до військової розвідки. Сам Роман Сущенко провини не визнає.

XS
SM
MD
LG