Доступність посилання

27 Червень 2017, Київ 03:38
Новини | Події

«Нафтогаз»: Стокгольмський арбітраж завершив слухання щодо транзитного контракту


У Стокгольмському арбітражі завершилися слухання у справі про перегляд умов контракту з транзиту газу між Україною і Росією. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор з розвитку бізнесу компанії «Нафтогаз України» Юрій Вітренко.

«Слухання в Стокгольмському арбітражі завершено. Два дні трибунал слухав юридичних радників, свідків і експертів. Наша сторона, як і минулого разу, за контрактом на закупівлю газу була переконливою…», – написав він.

У жовтні в «Нафтогазі» повідомляли, що у Стокгольмському арбітражі завершилися усні слухання в об’єднаній справі щодо взаємних позовів «Нафтогазу України» і російського «Газпрому» щодо контракту на газопостачання в Україну.

Остаточне рішення Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма за контрактом на постачання газу очікується до 31 березня 2017 року.

У жовтні 2014 року компанія «Нафтогаз України» звернулася до Стокгольмського арбітражу з вимогою перегляду контракту на транзит газу з російським «Газпромом», а також компенсації у зв’язку з недостатніми обсягами прокачування.

Перед цим «Нафтогаз» подав позов щодо ціни газу на російську компанію «Газпром» до арбітражного суду у Стокгольмі.

На початку цього року голова української компанії Андрій Коболєв оцінив суму претензій «Нафтогазу» до російського «Газпрому» в 30 мільярдів доларів.

Водночас російський «Газпром» подав до Стокгольмського арбітражного суду три позови проти «Нафтогазу» на загальну суму понад 23 мільярди доларів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG