Доступність посилання

20 Серпень 2017, Київ 20:15
Новини | Політика

Марушевська опублікувала наказ про своє звільнення


Юлія Марушевська

Юлія Марушевська опублікувала наказ про своє звільнення з посади керівника Одеської митниці.

«Наказ про моє звільнення. Йому передувало 5 доган (які прем’єр-міністр Володимир Гройсман безуспішно доручав скасувати), оголошення неповної службової відповідності і моя заява про звільнення, коли стало остаточно зрозуміло, що у Києві ніхто не збирається реформувати митницю. Вітаю Романа Насірова», – написала Марушевська 5 грудня у Facebook.

14 листопада Юлія Марушевська заявила про те, що йде з посади голови Одеської митниці. Причиною відставки стала, за її словами, «відсутність політичної волі у президента України та прем’єр-міністра завершити проект реформування митниці».

Але голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив після цього, що у поданому вигляді заява Марушевської «неприйнятна». Він також додав, що звільнення Юлії Марушевської можливе лише після передачі справ та документів у порядку, встановленому чинним законодавством.

Юлія Марушевська очолювала Одеську митницю з жовтня 2015 року.

Зараз тимчасовим виконувачем обов’язків начальника Одеської митниці призначено директора Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби (ДФС) Олексія Василенка.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG