Доступність посилання

ТОП новини

Геращенко заявляє, що на її службове авто списують сотні літрів бензину в місяць


Ірина Геращенко

Перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко ініціює створення комісії, яка розібралася б з порушеннями з боку керівництва автобази парламенту. Як написала Геращенко у Facebook, вона виявила, що на її службовий автомобіль списують сотні літрів бензину в місяць.

За словами першого віце-спікера, підтримуючи всебічний контроль за використанням державних коштів, в тому числі тих, що йдуть з бюджету на забезпечення діяльності парламенту, вона офіційно звернулася до керівника транспортного відділу з проханням надати інформацію про роботу закріпленого за першим віце-спікером автомобілем. «У результаті – шок. Згідно з довідкою, машина в день «намотує» не менше 120 кілометрів, у тому числі в дні моїх щотижневих відряджень у Мінськ», – написала Геращенко.

«У серпні, коли я мала офіційну відпустку і була відсутня в Києві, згідно з цією довідкою, машина намотала 4229 кілометрів ( це при тому, що я працювала лише в день зустрічі президента з мамами полонених і вже з 23 серпня). У вересні, коли в мене було чимало відряджень і я не бачила дітей тижнями, машина намотала 5000 кілометрів. Очевидно, ця довідка, підписана директором автобази, свідчить про їхню впевненість у повній безкарності і в тому, що я просто не буду те читати й розбиратися. І якщо на одній машині можна красти і списувати сотні літрів бензину на місяць, то важко уявити, що відбувається в цілому», – додала вона.

Перший віце-спікер закликала колег у парламенті перевірити використання їхніх службових автомобілів.

Вона також закликала лідерів парламентських фракцій негайно призначити керівника Апарату Верховної Ради, який би звітував «перед суспільством і депутатами за кожну витрачену копійку».

Щодо директора автобази, то, за словами Геращенко, вона виступає за його звільнення і притягнення до кримінальної відповідальності.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG