Доступність посилання

ТОП новини
20 Червень 2018, Київ 11:20

Чотири потужні американські компанії, які займаються комп’ютерними технологіями, об’єднують зусилля задля видання екстремістського змісту з онлайн-сервісів.

Технологічні гіганти YouTube, Facebook, Twitter і Microsoft заявили 5 грудня, що спільно працюватимуть, щоб усунути можливість поширення терористичної пропаганди на своїх сайтах.

Сторони домовилися створити спільну базу даних і обмінюватися інформацією про заблоковані екстремістські повідомлення, щоб і колеги змогли швидко видалити повідомлення на своїх платформах.

«Сподіваємося, що ця співпраця посилить ефективність у час, коли ми просуваємо політику щодо допомоги в обмеженні терористичного змісту онлайн», – мовиться у заяві Facebook.

«Немає місця для просування терористичного змісту на наших платформах», – заявив речник компанії Twitter.

Соціальні медіа стали потужним інструментом вербування до лав угруповання «Ісламська держава». На цьому тлі технологічні компанії зазнають дедалі більшого тиску західних урядів з метою видалення таких повідомлень.

У Глобальній мережевій ініціативі (Global Network Initiative), до якої входять, зокрема, Microsoft, Facebook, Google, LinkedIn і Yahoo, заявили 30 листопада, що уряди не можуть тиснути на компанії задля зміни надання послуг, і що вимога обмежити контент має відповідати чинному законодавства.

YouTube і Facebook почали автоматично видаляти екстремістські повідомлення. Мережа Twitter призупинила публікації з 235 тисяч акаунтів між лютим і серпнем і розширила свою команду, що розглядає екстремістські повідомлення. Спільна база даних розпочне працювати в 2017 році і буде відкрита для приєднання інших компаній.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG