«Динамо» розгромило чемпіона Туреччини

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров

Київське «Динамо» завершило участь у єврокубках нинішнього футбольного сезону розгромною перемогою над турецьким чемпіоном «Бешикташем». У шостому турі групового турніру Ліги чемпіонів підопічні Сергія Реброва забили шість м’ячів у ворота гостей НСК «Олімпійський» у Києві, а самі не пропустили жодного голу.

У першому таймі у воротах «Бешикташа» відзначилися Артем Бесєдін, Андрій Ярмоленко, Віталій Буяльський та Дерліс Гонсалес, а по перерві – Сергій Сидорчук і Джуніор Мораєс.

Із 29-ї хвилини стамбульці мали на одного гравця менше – за фол останньої надії був вилучений Андреас Бек, а на початку другого тайму червону картку побачив перед собою ще й Венсан Абубакар.

В іншому матчі групи В італійський «Наполі» виграв на виїзді у португальської «Бенфіки» 2:1 і з першого місця вийшов до плей-оф Ліги чемпіонів. «Бешикташ» набрав сім очок і гратиме в Лізі Європи, «Динамо» з п’ятьма балами завершує єврокубкову кампанію.