Доступність посилання

ТОП новини

Прикордонники: МКЧХ направив на Донбас близько 190 тонн гуманітарної допомоги


Ukraine -- Red Cross volunteers distribute humanitarian aid among Berdianske village inhabitants. Donbas, 28Nov2016
Ukraine -- Red Cross volunteers distribute humanitarian aid among Berdianske village inhabitants. Donbas, 28Nov2016

Державна прикордонна служба України заявляє, що Міжнародний комітет Червоного Хреста направив на непідконтрольні українській владі території Донбасу близько 190 тонн гуманітарної допомоги.

«Через КПВВ «Новотроїцьке» прослідували до неконтрольованої території 10 авто від Червоного Хреста з гумдопомогою вагою близько 190 тонн», – повідомляє Держприкордонслужба в twitter.

На початку тижня представники ООН і українського уряду заявили, що близько 3,8 мільйона людей потребують допомоги внаслідок конфлікту на Донбасі. Гуманітарна група звернулася до донорів з проханням виділити 214 мільйонів доларів для реагування на найнагальніші потреби близько 2,6 мільйона людей з найуразливіших категорій населення з понад 3,8 мільйона осіб, які потребують гуманітарної допомоги.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати російські «добровольці». Частину Донецької та Луганської областей, зокрема Донецьк і Луганськ, наразі контролюють проросійські сепаратисти.

За даними ООН, станом на вересень цього року на Донбасі загинули понад 9,6 тисячі людей, понад 22 тисячі були поранені.

XS
SM
MD
LG