Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 02:19

Комісія рекомендує призначити держсекретарем МОЗ Шолойко


(©Shutterstock)

Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендує Кабінету міністрів України призначити державним секретарем Міністерства охорони здоров’я Наталію Шолойко.

«Переможцем конкурсу комісія визначила Наталію Василівну Шолойко», – сказав член комісії, голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко 7 грудня, оголошуючи результати конкурсу.

Наразі Шолойко є заступником директора з реєстрації фармаконагляду державного підприємства «Державний експертний центр».

Вона набрала 11,74 бала з 20 можливих за результатами тестування, вирішення ситуативних завдань і співбесіди. За словами Ващенка, комісія рекомендує Кабміну подумати над призначенням Шолойко випробувального терміну.

Також конкурсна комісія мала обрати резервного кандидата, який протягом року мав би право бути призначений держсекретарем, якщо Шолойко відмовиться від посади або відбудеться форс-мажор, але інші кандидати не набрали мінімально необхідної кількості балів.

54-річна Шолойко раніше брала участь в конкурсі на посаду голови Державної служби з лікарських засобів і контролю за наркотиками (Держлікслужба). Вона також працювала директором музею-аптеки на Подолі в Києві. Також вона працювала на посаді доцента кафедри організації та економіки фармації Національного медичного університету імені Богомольця.

Раніше Кабінет міністрів оголосив конкурси на держсекретарів 18 міністерств, а також держсекретаря уряду, першого заступника держсекретаря і чотирьох заступників держсекретарів.

До призначення держсекретарів їхні повноваження виконують заступники міністрів – керівники апаратів, але не довше ніж до 1 січня 2017 року.

У грудні 2015 року Верховна Рада запровадила інститут держсекретарів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG