Доступність посилання

ТОП новини

Ініціативна група «Першого грудня» закликає політиків «схаменутися»


Учасники ініціативної групи «Першого грудня» оприлюднили звернення до українських політиків із закликом «схаменутись» і з нагадування про те, що Україна не має права на «чергове самознищення» через брак волі до внутрішньої консолідації нації.

Учасники групи, а це відомі українські діячі В’ячеслав Брюховецький, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Євген Захаров, Мирослав Маринович, Володимир Панченко, Мирослав Попович, Вадим Скуратівський, Юрій Щербак, Ігор Юхновський звертають увагу українського суспільства на те що, влада, як і в найгірші часи, надалі залишається бізнесом.

«Політичний клас – у полоні корисливих або ж вузьких партійних інтересів. Гідність людини, пам’ять про Майдан розчиняється у чварах і корупційних комбінаціях злодійкуватих можновладців. Олігархічна система «законсервувалась» і чинить шалений спротив реформам», – мовиться у зверненні.

Учасники групи наголошують, що історія досі нічому не навчила українців, які виявились «кепськими учнями». «Всі воюють з усіма. Дехто ладен національною ідеєю зробити гасло «Бий своїх, щоб чужі боялись!» Але «чужі» не бояться – лиш тішаться», – йдеться в заяві.

Відомі українські діячі попереджають українських політиків, що така ситуація не може тривати вічно. «Надто тяжку ціну сплатили українці за те, щоб жити по-людськи», – заявляють представники ініціативної групи.

Ініціативна група «Першого грудня» створена у двадцяту річницю референдуму щодо незалежності України, до неї увійшли чільні представники національної інтелігенції, а метою спільноти є домогтися встановлення в країні нових правил гри.

XS
SM
MD
LG