Доступність посилання

ТОП новини
23 Червень 2018, Київ 06:20

Місцеві вибори в Україні: мережа «Опора» виявила порушення на дільниці Миколаївщини


Фото ілюстративне

У неділю, 11 грудня, в Україні обирають органи місцевої влади у 41 об’єднаній територіальній громаді в 13 областях. Як повідомляє громадянська мережа «Опора» на сторінці у Facebook, серед цих громад – 3 є міськими, 13 – селищними і 25 – сільськими громадами. Голосують сьогодні жителі територіальних громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей.

«Проведення цих виборів є заключним етапом об’єднання територіальних громад і набуття повноважень новими органами самоврядування», – йдеться в повідомленні.

Водночас, за даними «Опори», перше порушення на місцевих виборах спостерігачі виявили у селі Воронівка Олександрівської селищної об’єднаної громади Миколаївщини. Там члени виборчої дільниці видали виборцю бюлетень без пред’явлення паспорта. Спостерігачі склали відповідний акт про порушення.

В Україні триває реформа децентралізації, яка передбачає скасування районного поділу в країні. В кожній області передбачається створення 4-6 повітів, які у свою чергу, ділитимуться на територіальні громади.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG