Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині в приміщенні для голосування на виборах до тергромади провалився дах – «Опора»


Фото ілюстративне

У Дніпропетровській області у приміщенні для голосування на виборах до однієї з територіальних громад провалився дах. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердила довготерміновий спостерігач громадянської мережі «Опора» в області Юлія Лисенко.

За її даними, інцидент стався у селі Одарівка Криничанського району. Дільниця для голосування розташована в будинку культури, який не опалюється. Через холод члени комісії змушені працювати у верхньому одязі.

«Зі стелі падають камінчики. Ми навіть бачили, як у приміщенні загоралась проводка. Водночас на цю дільницю приходив голова райдержадміністрації, аби поцікавитись ходом голосування. Ми це зафіксували як порушення – перебування сторонньої особи на дільниці», – зазначила Юлія Лисенко.

За її словами, також на території Криничанського району, в селі Маломихайлівка, було зафіксоване підвезення виборців. Поки цей факт не кваліфікують як порушення.

«Поки ми не підтверджуємо, що це є порушенням. Адже виборче законодавство включає пункт про те, що органи місцевої влади мають сприяти виборам у територіальних громадах. Але ми з’ясуємо, на яких умовах, за якими документами курсували ці автобуси», – додала спостерігач.

У неділю на Дніпропетровщині вперше відбуваються вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах – Криничанській, Божедарівській та Аульській.

11 грудня в Україні обирають органи місцевої влади у 41 об’єднаній територіальній громаді в 13 областях (3 – міські, 13 – селищних і 25 – сільських громад). Голосують жителі територіальних громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG