Доступність посилання

ТОП новини
11 травня 2021, Київ 06:35

На Дніпропетровщині в приміщенні для голосування на виборах до тергромади провалився дах – «Опора»


Фото ілюстративне

У Дніпропетровській області у приміщенні для голосування на виборах до однієї з територіальних громад провалився дах. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердила довготерміновий спостерігач громадянської мережі «Опора» в області Юлія Лисенко.

За її даними, інцидент стався у селі Одарівка Криничанського району. Дільниця для голосування розташована в будинку культури, який не опалюється. Через холод члени комісії змушені працювати у верхньому одязі.

«Зі стелі падають камінчики. Ми навіть бачили, як у приміщенні загоралась проводка. Водночас на цю дільницю приходив голова райдержадміністрації, аби поцікавитись ходом голосування. Ми це зафіксували як порушення – перебування сторонньої особи на дільниці», – зазначила Юлія Лисенко.

За її словами, також на території Криничанського району, в селі Маломихайлівка, було зафіксоване підвезення виборців. Поки цей факт не кваліфікують як порушення.

«Поки ми не підтверджуємо, що це є порушенням. Адже виборче законодавство включає пункт про те, що органи місцевої влади мають сприяти виборам у територіальних громадах. Але ми з’ясуємо, на яких умовах, за якими документами курсували ці автобуси», – додала спостерігач.

У неділю на Дніпропетровщині вперше відбуваються вибори в трьох об’єднаних територіальних громадах – Криничанській, Божедарівській та Аульській.

11 грудня в Україні обирають органи місцевої влади у 41 об’єднаній територіальній громаді в 13 областях (3 – міські, 13 – селищних і 25 – сільських громад). Голосують жителі територіальних громад Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG