Доступність посилання

ТОП новини

Японія: плани співпраці з Росією не вплинуть на санкції, накладені через Україну


(©Shutterstock)

У Японії, яку невдовзі має відвідати з візитом президент Росії Володимир Путін, підтвердили, що плани економічної співпраці двох країн не вплинуть на санкції Токіо щодо Москви, накладені через її агресію проти України.

Як заявив на прес-конференції в Токіо міністр економіки, торгівлі і промисловості Японії Хіросіґе Секо, в питанні України «Японія ніколи не зашкодить солідарності «Групи семи» щодо санкцій».

«Ми перевіряємо, щоб жоден пункт нинішнього плану співпраці не порушив цих санкцій», – наголосив він.

У перебігу візиту Володимира Путіна до Японії в четвер і п’ятницю серед головних питань буде активізація економічної співпраці між Токіо і Москвою за планом, який улітку запропонував прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе. За повідомленнями, має йтися про приблизно 30 пріоритетних економічних проектів.

Японія, як і США й інші країни «Групи семи» і ще деякі держави, а також Європейський союз, у кілька етапів, починаючи з 2014 року, запровадили у зв’язку з дестабілізацією України і агресією Росії проти неї у Криму, а потім на Донбасі кілька пакетів санкцій, головно проти російських фізичних і юридичних осіб, але також проти осіб та інституцій із лав донбаських і кримських сепаратистів і представників колишнього керівництва України. Крім того, санкції накладені й на деякі галузі економіки Росії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG