Доступність посилання

ТОП новини

Савченко не бачить підстав для позбавлення її членства в комітеті з нацбезпеки


Надія Савченко
Надія Савченко

Депутат Верховної Ради від фракції «Батьківщина» Надія Савченко називає безпідставними заяви про необхідність виключення її зі складу комітету з питань національної безпеки й оборони. Про це вона заявила у ефірі проекту Радіо Свобода, Радіо «Донбас.Реалії».

«Мене абсолютно не лякає будь-яка дія з боку Верховної Ради, тому що всі ми рівні в очах народу… Стосовно того, що буде в комітеті: щоб зробити якусь дію, має бути не лише бажання людей, це має бути обґрунтоване якимись законними підставами і фактами. Немає жодних законних підстав позбавляти мене членства в комітеті з нацбезпеки й оборони, тому що державну таємницю я зберігати вмію, це можна перевірити. Не думаю, що хоча б один народний депутат так часто звітує всім структурам з безпеки України, як я», – сказала Савченко.

Вона також заявила, що її не лякає можливість позбавлення недоторканності, і виступила за скасування недоторканності для всіх депутатів.

Савченко також пообіцяла продовжувати переговори для звільнення полонених, «для припинення війни, налагодження миру в Україні».

«Взагалі державницька політика в Україні має бути врешті-решт визначена: що у нас – війна чи АТО, і що ми робимо у подальшому: ми з’єднуємо Україну чи ми відмовляємося від якихось територій», – наголосила депутат.

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони направив звернення до Служби безпеки України стосовно перевірки інформації про зустріч Савченко, яка є членом цього комітету, з керівниками угруповань «ЛНР» і «ДНР» Ігорем Плотницьким і Олександром Захарченком.

У разі отримання інформації питання розглянуть на засіданні комітету, йдеться в повідомленні.

Сама Савченко ввечері 12 грудня заявила, що зустріч була необхідна, щоб звільнити полонених.

XS
SM
MD
LG