Доступність посилання

ТОП новини

Савченко заперечує, що погодилась відкрити «посольство ЛДНР»


Надія Савченко
Надія Савченко

Народний депутат України Надія Савченко заперечує, що у розмові з журналістами, які видавали себе за представників проросійських бойовиків, погодилась відкрити у Києві «посольство ЛДНР». Про це народний депутат заявила в ефірі Радіо «Донбас.Реалії».

«Я не дивилася того відео, але чула, що воно десь є, – сказала Савченко. – Ви сказали, що я погодилась відкрити їхнє посольство. Так не було. Я не знаю, як це подали журналісти – зазвичай, люблять робити нарізку – навпаки, я сказала, що не може бути офіційного представництва того, чого офіційно не існує. Немає ні «ЛНР», ні «ДНР».

За її словами, на зустрічі йшлося про створення «прес-центру»: «Я сказала, що якщо ви хочете , щоб вас чули, можна почати говорити. Давайте робити такий проект – нехай почнуть говорити діти. Ви записуєте передачі у себе, Україна у себе. Ви крутите наші передачі там, ми – тут. Наприклад, як діти зустрічають Новий рік. Коли ви побачите записи вечорниць, чи ранків, ви помітите, що в дитячому садку Новий рік відрізняється тільки одним – на Львівщині янголятко, а на сході зірочка – а діти святкують однаково», – сказала депутат.

На ремарку журналіста про поширену антиукраїнську пропаганду в школах на окупованій території Савченко відповіла: «В школі – так. Ми втрачаємо ці покоління уже навіть зі школи. Але ми можемо врятувати покоління, яким ще по три роки».

Надія Савченко зазначила, що неодноразово отримувала такі дзвінки і завжди іде на такі контакти, однак попереджає про це «відповідні органи». «Все в рамках закону», – зазначила депутат.

Раніше журналісти проекту «Гроші» зателефонували Савченко від імені бойовиків і запропонували відкрити «посольство ЛДНР» у Києві під прикриттям культурного центру. У програмі стверджується, що під час зустрічі Савченко на пропозицію погодилась.

XS
SM
MD
LG