Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2018, Київ 15:56

Трамп: Тіллерсон буде «рішучим захисником» американських інтересів


Кандидат на посаду держсекретаря США Рекс Тіллерсон

Обраний президент США Дональд Трамп виступив на підтримку свого вибору на посаду державного секретаря. За його словами, Рекс Тіллерсон є «великим дипломатом», який «відкине роки промахів у закордонній політиці» і буде «рішучим захисником» американських інтересів.

На мітингу в штаті Вісконсін 13 грудня Трамп високо оцінив Тіллерсона як одного з найуспішніших у світі бізнесменів із кар’єрою, яка є «втіленням американської мрії».

Як одну з переваг Тіллерсона Трамп відзначив, що «Рекс дружить з багатьма лідерами в світі».

Широкі зв’язки Тіллерсона з Росією можуть опинитися у центрі уваги обох партій у Сенаті США, який має затверджувати кандидатуру державного секретаря.

«Дуже добре відомо, що він має близькі відносини з президентом Росії Володимиром Путіним», – заявив агентству Reuters голова сенатського комітету з питань збройних сил Джон МакКейн.

Інший впливовий сенатор, демократ Чарльз Шумер сказав медіакорпорації CBS, що «такий хлопець, як Тіллерсон, потребує ретельного слухання», і «розмови про його близькість із Путіним будуть у центрі уваги».

Для того, щоб стати держсекретарем США, кандидат має пройти принаймні чотири етапи узгоджень і затверджень. Британське видання The Guardian не виключає, що кандидатуру Тіллерсона може «загальмувати» Сенат.

Новообраний президент США Дональд Трамп нині продовжує формування своєї команди. 13 грудня він висунув на посаду державного секретаря кандидатуру Рекса Тіллерсона із компанії Exxon Mobil.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG