Доступність посилання

ТОП новини

Микольська: нижня палата парламенту Канади ратифікувала угоду про ЗВТ з Україною


Наталія Микольська

Заступник міністра економічного розвитку Наталія Микольська заявляє, що нижня палата парламенту Канади підтримала ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі з Україною.

«Нижня палата парламенту Канади одноголосно підтримала ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. 303 - за, 0 – проти», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Микольська зазначила, що тепер ця законодавча ініціатива має бути ратифікована у верхній палаті парламенту Канади – Сенаті.

«Ми дуже тісно працюємо з Верховною Радою України щодо ратифікації», – додала вона.

У листопаді президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради закон про ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Україна і Канада 11 липня підписали угоду про створення зони вільної торгівлі.

За розрахунками Міністерства економічного розвитку і торгівлі, зона вільної торгівлі передбачатиме зняття торговельних обмежень і повне скасування торгових мит на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років. Зокрема, відразу після набуття угодою чинності скасовуються торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби, а також на одяг, металопродукцію, комплектуючі і електротехніку.

Україна і Канада підписали угоду про завершення переговорів про ЗВТ між країнами в липні 2015 року. Після парафування відбувався процес юридичного вичитування і перекладу трьома офіційними мовами.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG